yüksek cirolu diş kliniğimiz satılıktır

Biz İstanbul’da yaşamaktan çok sıkıldık. Çoluk çocuğu da büyüttük. Artık herkesin dilindeki o sahil kasabalarından birine gitmek, emekli olmak istiyoruz. Bu sebeple Küçükçekmece’deki A tipi polikliniğimizi satmaya karar verdik.
Klinik bildiğiniz bir diş kliniği. Bilmediğiniz ufak tefek birkaç farkını hemen anlatıyorum. Birincisi müstakil binadayız. Giriş çıkış alanımız sadece bize ait. Bir iş hanında ya da apartmanın bir bölümünde klinik sahibi olanlar bunun nimetini anlayacaktır. Ikincisi binamız 5 katlı. Yani herkesin rahat rahat çalışıp dinlenebileceği, hastaların sıkışık alanlarda bunalmayacağı kadar alanımız var. Giriş katı tahmin edebileceğiniz gibi bekleme salonu. Yaklaşık 20 kişi, eğer yarenlik etmeyi tercih etmiyorsa -ki bu gibi yerlerde hangi dişinin ağrıdığıyla başlayan muhabbet memleket nere? ye kadar gider genellikle, siz de bilirsiniz- bir Diş Hekimi’ne gelmenin stresini rahat rahat yaşayabilir. Eğer bu stresi gönüllü olarak yaşamak isteyen sayısı yirmiden fazlaysa resepsiyonist arkadaşlarımız tarafından birinci ve ikinci katlarda bulunan, ortalama onar kişilik bekleme salonlarına yönlendirilirler. Tabii ki spor sağlığa çok faydalı ama, “Ben zaten çok sağlıklıyım, hiç ihtiyacım yok,” diyen hastalarımız merdiven kullanmayı tercih etmezlerse diye biz yine de asansör yaptırdık.
Birinci ve ikinci katlarda muayene odalarımız var. Toplam sayısı 6 olan muayene odalarımızın her biri müstakil bir muayenehane mantığıyla, eksiksiz kurulmuştur. Yani tam işlemin ortasında asistanınız, size gereken herhangi bir alet için diğer odalara koşturmaz, her şey elinizin altındadır. Ayrıca hastalarımız da birinci katta Panoramik röntgenimiz olduğu için, röntgen çektirmek için orada burada dolaşmak zorunda kalmazlar.
Gelelim çatı katına. Biz burayı yönetim ve yurtdışı sağlık turizmi çalışmaları için ayırdık. 3 ayrı odadan oluşan çatı katımızda, görüşmeye geldiğinizde size kahve ikram edeceğimiz nefis bir terasımız da var. Biz terasta dinleniyoruz da çalışma arkadaşlarımız ne yapıyor? Onlar için de alt katta biri açık biri kapalı iki bahçemiz var. Bahçelerimizin olduğu eksi katta, mutfağımız, yemek alanımız, kadın-erkek giyinme odalarımız, otoklav odamız, alçı odamız, ufak tefek işlerin yapıldığı minik bir laboratuvarımız var.
Günlük randevu sayımız ortalama 100 civarında. Oransal olarak ciroyu rahatlıkla hesaplayabilirsiniz zaten. Ayrıca Sağlık Turizmi Yetki Belgesi’ni ilk alan kliniklerden biriyiz. Yurtdışından gelen hastalarımızın aylık ortalaması yirmi.
Kliniğimizde bulunan malzeme ve alet listesini buradan tek tek paylaşmayacağım. Liste çok uzun, okurken sıkılırsınız. En iyisi gelin hem tanışalım hem mis gibi çayımızı kahvemizi içelim hem de kliniği görün. Bekliyoruz.
Bunlar bana yetmedi, daha detaylı bilgi almak istiyorum derseniz, 0539 698 60 54’ten Erdi Bey’e ulaşabilirsiniz. “Dentalilan.com ilanı” 15