Trakyadent Lüleburgaz Diş Hekimi Mesai Arkadaşı Arıyor

TrakyaDent Ağız ve Diş Sağlığı Grubu; TRAKYA bölgesinde 1989’dan beri kaliteli sağlık hizmetleriyle hastalarının güvenini kazanmış, yüksek hasta sirkülasyonuna sahip, şubelerinde başarılı tanı ve tedavi süreçleriyle birçok hastaya ulaşmış, bölgesinde saygın bir sağlık kurumu olarak Çerkezköy, Çorlu ve Lüleburgaz şubeleriyle hizmetlerini devam ettirmektedir.
Çerkezköy, Çorlu ve Lüleburgaz olmak üzere 3 şubede 12’si uzman 29 hekim 116 personel ile sunduğu kaliteli hizmetlerle, sağlık sistemimiz içerisinde TRAKYA bölgesinde öncü ve lider kurumlardan biri olmayı başarmıştır.
Trakyadent Lüleburgaz’da 6 klinik bulunmakta ve her türlü tedavi için gerekli donanıma sahiptir. Ağız içi tarayıcı, tomografi, lazer gibi birçok teknolojik modern tıbbi cihaz ve ekipman bulunmaktadır.
Çerkezköy şubemizde kendi laboratuvarımız bulunmaktadır. Digital iş akışı olan lab tarayıcısı,3d printer, kazıma cihazı ile modern ve tam donanımlı bir diş protez laboratuvarıdır.
Gerçekleştireceğimiz hedefler doğrultusunda sağlık sektöründe büyüyen ve yakın zamanda açacağı şubelerle ve gelişen dinamik yapısı içerisinde “Geleceğin Sağlık Hizmet Standardını Belirleyen” TrakyaDent ailesinin bir üyesi olmak üzere;

Lüleburgaz’da bulunan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimize ;

GENEL NİTELİKLER

* Diş Hekimliği Fakültesi mezunu ve/veya ayrıca uzmanlık eğitimi almış,
* Hasta memnuniyetine, hasta güvenliğine ve hasta mahremiyetine önem veren,
* Dış görünümüne önem veren ve iletişimi güçlü,
* Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,
* Tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi,
* Tıbbi deontolojiyi bilen,

Diş Hekimi mesai arkadaşları aramaktayız. “Dentalilan.com ilanı”