Trakyadent Çocuklara Hizmet Veren Diş Hekimi Mesai Arkadaşı Arıyor

TrakyaDent Ağız ve Diş Sağlığı Grubu; TRAKYA bölgesinde 1989’dan beri kaliteli sağlık hizmetleriyle hastalarının güvenini kazanmış, yüksek hasta sirkülasyonuna sahip, şubelerinde başarılı tanı ve tedavi süreçleriyle birçok hastaya ulaşmış, bölgesinde saygın bir sağlık kurumu olarak Çerkezköy, Çorlu ve Lüleburgaz şubeleriyle hizmetlerini devam ettirmektedir.

Çerkezköy, Çorlu ve Lüleburgaz olmak üzere 3 şubede 12’si uzman 29 hekim 116 personel ile sunduğu kaliteli hizmetlerle, sağlık sistemimiz içerisinde TRAKYA bölgesinde öncü ve lider kurumlardan biri olmayı başarmıştır.

TrakyaDent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak, sadece çocuk hastalara hizmet verecek diş hekimi mesai arkadaşı arıyoruz. Merkezimiz Çerkezköy’de bulunmaktadır ve modern tıbbi cihaz ve ekipmanlarla donatılmıştır. Ayrıca, kendi laboratuvarımız ve anestezi uzmanlarımız bulunmaktadır. Sadece pedo olarak anlaşılacak olup hakediş oranı ve fiksi yüksek olacaktır. Ekip çalışmasına uyum sağlayabilen, hasta memnuniyetine ve güvenliğine önem veren, iletişimi güçlü, dış görünümüne önem veren ve tıbbi deontoloji konusunda hassas Çerkezköy veya Çorlu lokasyonlarında görev yapabilecek, “Diş Hekimi” mesai arkadaşı arıyoruz.
TrakyaDent ailesinin bir parçası olmak ve geleceğin sağlık hizmet standardını belirlemek için başvurularınızı bekliyoruz. “Dentalilan.com ilanı” 0