Trakyadent Çerkezköy Protez Tecrübeli Diş Hekimi Mesai Arkadaşı Arıyor

Trakyadent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Çerkezköy’de sadece protez yapmak üzere tecrübeli hekim arkadaşları arıyoruz. Ağırlıklı olarak full diş üstü, implant üstü, hibrit gibi protez tedavileri ağırlıklı olarak verilecektir.
TrakyaDent Ağız ve Diş Sağlığı Grubu; TRAKYA bölgesinde 1989’dan beri kaliteli sağlık hizmetleriyle hastalarının güvenini kazanmış, yüksek hasta sirkülasyonuna sahip, şubelerinde başarılı tanı ve tedavi süreçleriyle birçok hastaya ulaşmış, bölgesinde saygın bir sağlık kurumu olarak Çerkezköy, Çorlu ve Lüleburgaz şubeleriyle hizmetlerini devam ettirmektedir.
Çerkezköy, Çorlu ve Lüleburgaz olmak üzere 3 şubede 12’si uzman 28 hekim 119 personel ile sunduğu kaliteli hizmetlerle, sağlık sistemimiz içerisinde TRAKYA bölgesinde öncü ve lider kurumlardan biri olmayı başarmıştır.
Trakyadent Çerkezköy’de 2’si ameliyathanede 15 unit, 2 hasta odası ve fotoğraf stüdyosu bulunmakta ve her türlü tedavi için gerekli donanıma sahiptir. Ağız içi tarayıcı, tomografi, lazer, koter, piezzo, prf, digital anestezi gibi birçok teknolojik modern tıbbi cihaz ve ekipman bulunmaktadır.
Bölgenin tek özel ağız ve diş sağlığı merkezidir.
Çerkezköy şubemizde kendi laboratuvarımız bulunmaktadır. Digital iş akışı olan lab tarayıcısı, 3d printer, kazıma cihazı ile modern ve tam donanımlı bir diş protez laboratuvarıdır.
Merkezimizde haftanın 5 günü anestezi uzmanı bulunmakta olup, genel anestezi ve sedasyon işlemleri rutin olarak uygulanmaktadır.
Gerçekleştireceğimiz hedefler doğrultusunda sağlık sektöründe büyüyen ve yakın zamanda açacağı şubelerle ve gelişen dinamik yapısı içerisinde “Geleceğin Sağlık Hizmet Standardını Belirleyen” TrakyaDent ailesinin bir üyesi olmak üzere;

Çerkezköy’de bulunan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimize ;

GENEL NİTELİKLER

* Diş Hekimliği Fakültesi mezunu,
* Protez alanında en az 3 yıl tecrübeli ve sadece bu alanda çalışabilecek,
* Hasta memnuniyetine, hasta güvenliğine ve hasta mahremiyetine önem veren,
* Dış görünümüne önem veren ve iletişimi güçlü,
* Ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek,
* Tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi ve deneyim sahibi,
* Tıbbi deontolojiye önem veren,

“Protez alanında Diş Hekimi” mesai arkadaşları aramaktayız. “Dentalilan.com ilanı”