Küçükyalı Diş, Sahrayıcedit Şubesi Cerrahi Uzmanı

Küçükyalı Diş Klinikleri, İstanbul’un Maltepe ilçesi Küçükyalı semtinde ve Kadıköy ilçesi Sahrayıcedit semtinde ağız ve diş sağlığı konusunda uzman kadrosuyla, toplam 2 şube, 9 unit kapasitesiyle hizmet vermektedir. Sektöründe hızlı ve en başından itibaren kurumsal yapısıyla büyümeyi amaç olarak belirlemiş şirket yapımız siz değerli hastalarımızın sağlığını ve memnuniyetini ön planda tutmak üzerine organize olmuştur. Uzun seneler boyunca kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan kliniklerimiz sağlık hizmeti vermenin yükümlülüğü ve sorumluluğunu bilerek, ticari kaygı taşımadan, etik değerler konusunda çok titiz bir şekilde hizmet vermektedir. Sektöründe hızlı ve en başından itibaren kurumsal yapısıyla büyümeyi amaç olarak belirlemiş şirket yapımız için çalışma arkadaşları aramaktayız.

******************

Büyümekte olan organizasyonumuzda ilişki yönetimi kuvvetli, her zaman güler yüzlü hizmet sunmayı amaç edinmiş ve verimlilik odaklı iş birliktelikleri yaratarak bizlere güç katacak;

– Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanlık / Doktorasını bitirmiş çalışma arkadaşı arıyoruz.

Tercihen sağlık turizmi tecrübeli, all-on-x sistemler konusunda deneyimli, ramus greft, zigomatik implant sistemleri hk. tecrübe sahibi; gün ve saat esnekliğine sahip adaylar önceliklidir. Maaş, prim vb konular mülakatta görüşülecektir.

Yalnızca aranan kriterlere sahip hekimlerimiz:

Başvurularınızı aşağıdaki bağlantıdan yapabilirsiniz:

https://www.kucukyali.com.tr/basvuru

yahut,
Fotoğraflı CV lerinizi [email protected] adresine gönderebilirsiniz. dentalilanim.com

To apply for this job please visit kucukyali.com.tr .