ERENKÖY ŞUBEMİZ İÇİN HASTA KABUL YETKİLİSİ ARIYORUZ

İş Tanımı
2007 Yılında Uzm.Dr.Dt. Doğuhan Taşcı tarafından kurulan DoğuDent, 2014 yılı itibari ile yeni kliniğinde modern teknolojiyle donatılmış Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği merkezinde ağız ve diş sağlığının tüm branşlarında uzman hekim kadrosuyla hizmet vermektedir.
Modern diş hekimliğinin tüm olanaklarını kullanarak ağız ve diş hastalıklarının tanı ve tedavilerini en iyi şekilde sağlayan, hastalarımıza etik ilkelerden ödün vermeden, hasta haklarına saygı duyarak, kaliteli ağız ve diş bakımı sunmaktan gurur duyuyoruz.
Sağlığın hayattaki en büyük zenginlik olduğunun bilinci ile yoluna devam eden DoğuDent olarak amacımız, sadece anlık diş problemlerine çözüm bulan bir klinik olarak değil, ömür boyu tüm ailenizle birlikte ağız ve diş sağlığı ile ilgili her ihtiyacınızda yanınızda olacak bir klinik olmayı başarmaktır.
DoğuDent, bir yandan tüm modern tedavi yöntemleri ile mutlak sağlığı sağlamayı amaç edinerek diğer yandan uzman doktor kadrosunu günden güne genişleterek, Türkiye ve Dünya ‘da en bilinen Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniklerinden biri olma hedefi doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.

Aranan Nitelikler
İlerleme stratejisinin odağına insanı koyan DoğuDent ailesi büyümeye devam ediyor, sen de bu süreçte yanımızda yer almak ve bizimle büyümek istiyorsan, evet aşağıdaki özelliklere de sahibim diyorsan lütfen bizimle iletişime geç …

• Herşeyden öte, “Hasta Kabul Yetkilisi ” olarak tüm gelişmeleri takip ediyor ve kişisel gelişimini destekliyorsan,
• İnsanların yaşamına dokunmak istiyorsan,
• En önemlisi, ben iyi bir insanım ve iyi bir “Hasta Kabul Yetkilisi” olmak için gereken özelliklere de sahip olmaya çalışıyorum, diyorsan,
• Gülümsemenin ve bilimin gücüne inanıyorsan,
• Son derece dikkatliyimdir, gözümden hiçbir şey kaçmaz diyorsan,
• Güler yüzle çalışır ve ekibimizin motivasyonu için üzerime düşeni yaparım diyorsan,
• Banko yönetimi konusunda üstüme tanımam diyorsan,
• Min 2 yıl deneyimliyim diyorsan,

Özgeçmişini KABUL başlığı ile aşağıdaki maile gönderebilirsin.

Bilmelisin ki seni arıyoruz.
dentalilanim.com