Diş Hekimi

Bu ilanda siz meslektaşlarımızla olabildiği kadar detay paylaşmaya çalışacağız.

Kliniğimiz Gayrettepe’de yer almaktadır. (Mecidiyeköy’e 0,8 km, Zincirlikuyu’ya 1 km)

Kliniğimizde mesleğinizi keyifle gerçekleştirebileceğiniz huzurlu bir çalışma ortamı vardır. Tedaviler için yeterli süreler ayrılır, hızlı değil ideal tedaviler yapılması beklenmektedir. Hekimlerin hastalarla maddi konuları konuşması beklenmemektedir. Etik çalışma en önemli kriterimizdir.

En az 3 yıllık tecrübesi olan, hastalar ile iletişimi iyi olan diş hekimi meslektaşlarımızı aramaktayız.

Yeni mezun meslektaşlarımızla da başladığımız ve kendilerinin gelişimine katkı sağladığımız da oluyor ama şu an aradığımız kadroda tecrübe çok önemli bir faktör.

Ekibimize katılacak meslektaşımızın özenli bir şekilde detertraj yapıyor olmasını, tabakalama yöntemiyle sabırla dolgu yapıyor olmasını, her ne kadar kliniğimizde endodontistimiz olsa da kanal tedavisinde de başarılı olmasını bekliyoruz. Protetik açıdan beklentimiz çok üyeli tedavilerde tecrübe değil düzgün kesim yapılması, özenle ölçü alınması, provalarda titiz olunmasıdır. Beğenmediğimiz işleri hiç düşünmeden tekrarlamayı tercih ediyoruz.

Kliniğimizde uzun süredir düzenli gelen hastalarımız mevcut, çok sayıda implant yapılıyor ve implant üstü hibrit protez sık yapılan tedaviler arasında. Ekibimize katılacak meslektaşlarımızdan implant üstü konusunda çok tecrübeli olması beklenmiyor ama öğrenmeye açık olmasını, mesleki yenilikleri takip etmeye hevesli olmasını bekliyoruz.

Haftada 4 veya 5 gün çalışma seçenekleri sunuyoruz. Bu konudaki kararı meslektaşımız ile beraber veriyoruz.

Görüşme esnasında aylık kazanç, çalışma günleri gibi konularda net ve gerçekçi bilgiler verilecektir. Kliniğimizde çalışma gün sayısı ve tecrübeye göre değerlendirilerek sabit bir ücret önerilecektir. Görüşmeye gelirken kafanızda aylık kazanç beklentisi olması önemli.

Kliniğimiz izin konusunda esnektir, stressiz, aylık kazancı belli ve keyifli çalışmak isteyen hekimler için idealdir. Belirli bir tecrübesi olup kendini geliştirmek isteyen kişiler, tecrübeli olup tecrübesini paylaşmak isteyecek hekimler için uygundur.

Başvuru için [email protected] adresine veya 0530 350 05 15 nolu whatsapp hattımıza cv’lerinizi AB DİŞ İŞ BAŞVURUSU başlığı ile göndererek başvuruda bulunabilirsiniz. “Dentalilan.com ilanı”