Devren Satılık Faal Durumda Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Demetevler’ de ana cadde üzerinde bulunan dolmuş güzergahında ve metroya yürüme mesafesinde yer alan. 1,5 yıl önce Teknolojik alt yapı ve modern mimari ile kurulmuş 2 Ünitli 3. Ünitin Yeri hazır olan 3 odalı polikliniğimiz iş yoğunluğu sebebiyle satılıktır. Ruhsatlı ve faal durumdadır ve yeni mevzuata uygundur. Kira kontratı uzun dönem kiralanmış ve uzun yıllar problem çıkarılamayacak şekilde hazırlanmıştır. Tedaviler Rubber Dam altında yapılmıştır. İmplant üstleri vidalı sistem yapılmıştır. Tedavi kalitesinin üst seviyede tutulmasına özen gösterilmiştir. Tedavi fiyatları çevreye göre yüksektir.

Kayıtlı hasta sayısı, aylık ciro ve kâr ortalaması, yapılan implant sayıları gibi bilgiler yüz yüze görüşmede söylenecektir.

Telefon bilinirliliği, wep sitesinin sıralaması iyi seviyelerdedir. Aktif kamera ve alarm sistemi mevcuttur. Önünde 2 araçlık park yeri vardır ve yanı otoparktır.

Panaromik cihaz Sirona’ nın panaromik cihazıdır. Garantisi devam etmektedir. Diğer bütün ürünlerin garantisi devam etmektedir.

Başlıca Bulunan Ekipmanlar ;

2 Adet Bütün Malzemeleri ile Donanımlı Klinik Odası (Davye Setleri, Muayene Takımları Hepsi Tam)
2 Adet Fengdam Marka Ünit
Sirona Panaromik Film (Odası Kurşun Kaplı)
Otoklav
Distile Su Cihazı, Kapama Cihazı vs.
Endomotor
Fizyodispanser
Kamera Sistemi
Alarm Sistemi
2 Adet Proter Kompresör
2 Adet İklimsa Klima
2 Adet Lenova Laptop
1 Adet Epson Yazıcı
Hasta Takip Programı
Mikrodalga Fırın gibi birçok ürün mevcut ve çalışır faal durumdadır. dentalilanim.com