Çanakkale Diş Hekimi

Trakya Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2023 yılında mezun oldum. Tekirdağ’da özel bir klinikte 3 ay çalışma fırsatım oldu. Çanakkale’ye dönüş yapmak istediğim için Çanakkale Merkez ve ilçelerindeki kliniklerde çalışmayı düşünüyorum.

C1 seviyesinde İngilizce, A2 seviyesinde Almanca dil becerilerine sahibim. Hastalarla İngilizce bir şekilde rahatça iletişim kurabilirim. Temel tedavileri (diagnoz, dolgu, çekim, detertraj, kanal tedavisi vb.) yapabiliyorum. Fakülte eğitimim boyunca hem yüzyüze hem de online kurslar ile mesleki becerilerimi artırmayı hedefledim. Mezuniyet sonrası eğitim kursları ile güncel tedavi yaklaşımlarını takip etmeyi sürdüreceğim. Hastalarla ve çalışma arkadaşlarıyla olan iletişimine dikkat eden, kişisel bakımına özen gösteren, etik yaklaşımlar ile hasta memnuniyeti odaklı bir diş hekimiyim.

Kendimi geliştirebileceğim, ekip çalışmasına ve etik değerlere önem veren bir klinik aramaktayım. Sağlık turizmi yapan kliniklerde çalışabilirim. Part-time çalışma seçeneği sunan kliniklerde de çalışabilirim. Çanakkale Merkez’de ikamet etmekteyim. Sadece klinik sahibi diş hekimi olan iş verenler iletişime geçerse memnun olurum.

İyi çalışmalar dilerim. “Dentalilan.com ilanı”