ARMERDENT DENEYİMLİ DİŞ HEKİMİ ARANIYOR

8 unit e sahip, bölgenin en büyüğü olan kliniğimizde tam zamanlı çalışacak diş hekimi arayışındayız. Aylık 1200 civarı hasta girişimiz ve memnuniyet garantili tedavi süreçlerimiz ile referans hasta sayımız %50 civarındadır.

Her hastamızı tedavi bitiminden 3 ay sonra arar, tedavisinden memnun olup olmadığını sorarız. Herhangi bir şikayette Mesul Müdürümüze randevu oluşturur gerekirse ücretsiz tedavi tekrarı gerçekleştiririz. Dolayısıyla uzun vadeli çalışacak, yaptığı işlemlerin arkasında duracak, referans oluşturdukça nöbet sayısını azaltacak hekim arayışındayız.
İşe alım süreçlerimiz oldukça şeffaf ilerler, geçmiş tüm listelerimizi adaylarımıza sunarız. İleride çıkacak olumsuzlukları baştan yok etme çabası içerisindeyiz. Uzun vadeli çalışma ortamının, oluşturacağımız güven ortamı ile doğru orantılı olduğuna inanmaktayız. Nöbet sistemine dahil olacak, nöbet öncesi veya sonrası randevulu hastalarına bakıp günü kapatacak, her hastayı kendi aile bireyi gibi tedavi edecek hekim arayışındayız.

Kliniğimiz 365 gün 08:00-23:00 açıktır.

Cv nizi mail üzerinden gönderebilir, sorularınız için arayabilirsiniz;
Can Aras Soner
5319316555
[email protected]

İstihdam Türü
Tam Zamanlı “Dentalilan.com ilanı”